Літній денний табір в «Кідландії»!

17.05.2017
Новини

Денний табір в «Кідландії» на літніх канікулах сезону 2017 року!

З усіх питань просимо звертатися за номером +38 073 104 41 21, з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 18:00.

1. До Вашої уваги, в період з 29.05.2017 р. по 31.08.2017 р. (по буднім дням) пропонуємо відвідати програму Літнього денного табору для дітей віком від 6-ти до 12-ти років, яка включає:

- вільне відвідування «Кідландії» (до 18:00, в рамках щоденного розкладу); «Кідландія» - це наймасштабніший парк професій для дітей в Україні. 45 ігрових станцій Кідландії, більш ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Таке розмаїття допоможе дитині розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу;

- експрес-курс від New Generation: «Знайомимося з хімією та хімічними реакціями», з’ясовуємо, що таке атмосфера та з чого складається повітря, знайомимося з полімерними реакціями, «хімічимо» власних різнокольорових «лизунів», черв’яків та запалюємо по повній!

Команда New Generation не переслідує мети зробити з дитини Ейнштейна або Теслу. Їх головна мета – захопити та зацікавити наукою. Адже Ви помічали, що якщо син чи донька чимось насправді захопилися, вони показують вражаючі результати, тому що роблять усе з великим задоволенням.

Канікулярні заняття наповнені найяскравішими експериментами, але, в той же час, збалансовані теорією. Дитина не просто може зробити «бух або бах», а також зрозуміє та зможе пояснити, який фізичний чи хімічний процесс це пояснює.

Відвідуючи заняття, кожний зробить свої власні висновки, граючись, захопиться та зацікавиться наукою, та спілкуючись, розширить своє коло друзів, приєднається до дружньої команди експериментаторів!

- майстер-класи з hand-made;

- запальні дискотеки в «Караоке-клубі» в «Кідландії»;

- розваги в РЦ «Блокбастер» (Icinema, боулінг, більярд, дзеркальній лабіринт та ін.);

- обід (перша, друга страва, напій) і підвечірок в одному із закладів харчування РЦ «Блокбастер» («Double Coffe»).

 

Просимо звернути увагу:

- запис на участь у програмі обов’язкова, кількість місць обмежена;

- вищезгаданий перелік розваг (занять, майстер-класів) у повному обсязі організовується протягом всього періоду роботи табору. Організатори табору, на власний розсуд, визначають щоденну зайнятість (розклад, перелік і зміст занять, майстер-класів), а також можуть вносити зміни в умови програми, її склад, вартість, перелік активностей і т.д.;

- експрес-курс «Знайомимося з хімією та хімічними реакціями» у повному обсязі організовує, проводить та забезпечує третя особа - компанія «New Generation».

2. Режим роботи табору: з 9:00 до 18:00. Можливий прийом дітей з 8:30. Відвідувач табору має право залишитися в «Кідландії» після 18:00 в якості відвідувача «Кідландії» на загальних підставах. Денний табір не працює по суботам та неділям, а також у офіційні державні вихідні дні.

3. Вартість відвідування програми осіннього денного табору:

- при оплаті за п’ять днів - 350 грн. за одну особу;

- при оплаті за один-чотири дні - 400 грн. за одну особу

4. Організатори залишають за собою право у будь-який час, без будь-яких негативних наслідків для себе, припинити дію пропозиції «Літній денний табір у Кідландії», та/або змінити її умови, склад, вартість, перелік активностей.

Улюблені вожаті вже чекають всіх дітей!