РЕЖИМ РОБОТИ ПАРКУ:

ВТ-ПТ з 12:00 до 21:00

СБ-НД з 11:00 до 21:00

Понеділок - вихідний, крім святкових днів
і шкільних канікул (за винятком літніх канікул)

 

АФІША

https://kidlandia.ua/ua/news/26112021-black-friday-v-kidlandiyi.html 1
https://kidlandia.ua/ua/news/pravyla-roboty-u-chervoniy-zoni.html 2
https://kidlandia.ua/ua/news/osin-podarunkiv-vid-kidlandiyi-ta-brend-partneriv.html 3
https://kidlandia.ua/ua/cini.html 4
https://kidlandia.ua/ua/informaciya-dni-narodjenya.html 5
https://kidlandia.ua/ua/informaciya-dni-narodjenya.html 6
https://kidlandia.ua/ua/news/vyyizdni-programy-z-animatoramy.html 7
1
2
3
4
5
6
7
Партнери

Дитячий розважальний центр «Кідландія»

Дитячий розважальний центр «Кідландія» - це чарівна країна розваг. Дитяче місто професій в м.Київ - наймасштабніший інтерактивний розважальний центр для дітей в Україні. Тут діти зможуть відчути себе дорослими, затребуваними і самостійними, а також проявити свої здібності і таланти.

Те, що дорослим здається повсякденним, для дітлахів справжня пригода в казкову країну і дорослий світ. Всім відомо, що діти хочуть бути схожими на дорослих і особливо на своїх батьків. Працювати, ходити по магазинах і робити покупки, приймати серйозні рішення.

Дитячий розважальний центр «Кідландія» дає всім дітлахам можливість спробувати себе більш, ніж в 100 професіях - від лікаря швидкої допомоги до пілота літака, від пожежника до ді-джея на радіо. Заробити перші ігрові гроші, самостійно прийняти рішення як їх витратити або навпаки - відкрити банківський рахунок і примножити свій капітал.

Ми врахували всі вимоги і побажання батьків щодо безпеки і створили всі умови для спокійного і безпечного перебування дітей в комплексі. На час перебування в дитячому центрі всім відвідувачам видаються спеціальні браслети. Завдяки такому браслету можна без зусиль дізнатися місцезнаходження дитини. Парк професій дає дітям унікальну можливість дізнатися про різні сфери діяльності і самостійно вибрати, що їм подобається більше.

Дитячий парк професій «Кідландія» знаходиться у розважальному центрі «Блокбастер», де також можна відвідати:

✓ атракціони

 ігрові кімнати

 кінотеатр «Планета кіно»

 роллердром

 боулінг

 батути та інші розваги для дітей

 

Дитячий розважальний центр «Кідландія» - дитяча радість і мрія 

Скільки разів на день батьки чують бажання своїх дітей бути льотчиком, доктором, пожежником, художником ! Дитячий розважальний центр «Кідландія» допоможе здійснити мрію кожної дитини. Разом з нашими кваліфікованими співробітниками, маленькі відвідувачі «Кідландії» зможуть дізнатися про виробництво ліків, спробувати себе в ролі пожежного або банкіра, а також пізнати багато інших цікавих професій.

Всі розваги організовані так, щоб дитина могла відпочивати, розважатися і пізнавати для себе багато нового. Батькам також не доведеться нудьгувати, для них розташовані зони відпочинку з безкоштовним інтернетом і кафе. І, звичайно, ми приділили велику увагу безпеці в місті для дітей.

Якщо Ви хочете, щоб дитина відчула себе самостійною і щасливою, приводьте діток до нас. Дитячий розважальний центр «Кідландія» подарує дитині багато радості і щасливих хвилин, а дорослі зможуть добре відпочити в розважальному центрі «Блокбастер», який знаходиться за адресою, вказаною на нашому сайті.

Тут буде комфортно і весело дітям будь-якого віку. Для найменших відвідувачів ми створили простір для веселих ігор - кімнату для малюків «Кідландік». Хоча господарі тут діти, дитячий розважальний центр дає відмінну можливість згадати безтурботне дитинство і батькам. Ми запрошуємо Вас в чарівну країну, де панують веселощі і справжнє щастя!