РЕЖИМ РОБОТИ ПАРКУ:

ВТ-ПТ з 12:00 до 21:00

СБ-НД з 11:00 до 21:00

Понеділок - вихідний, крім святкових днів
і шкільних канікул (за винятком літніх канікул)

 

АФІША

http://kidlandia.ua/ua/news/vidkryttya-onovlenoyi-igrovoyi-stanciyi-klinika.html 1
http://kidlandia.ua/ua/news/litniy-denniy-tabir-v-kidlandiyi.html 2
http://kidlandia.ua/ua/news/akciya-taryf-vechirniy.html 3
1
2
3
Партнери

Дитячий розважальний центр «Кідландія»

Неосяжний світ дитячих розваг на одному майданчику

Дитячий парк професій «Кідландія» - це найбільший сучасний центр розвитку і розваг для дітей.

Діти мріють відчути себе дорослими і самостійними. Те, що нам здається буденністю, для них – справжня пригода. Ви працюєте в банку, робите людям зачіски – ваші діти хочуть спробувати жити так само – ходити на роботу, робити покупки в магазині, приймати самостійні рішення…

Ми відтворили дорослий світ зі справжніми професіями і дорослими захопленнями, тільки для наших маленьких і любих людей.

Розважальний комплекс «Кідландія» - перший в Україні і єдиний в Києві ігровий комплекс такого масштабу.

Ми об’єднали розважальні і освітні моменти, врахували всі вимоги батьків щодо безпеки і створили надзвичайно цікавий ігровий простір.

Ігровий комплекс «Кідландія» дає дітлахам унікальну можливість розважатися й одночасно пізнавати різноманітні сфери діяльності, самостійно обирати, що їм до душі.

 

«Мамо я хочу бути пілотом, і лікарем, а ще грати на піаніно»…

Скільки разів на день сучасні батьки чують такі запити від своїх дітей?!

Реалізувати подібні бажання вдома практично неможливо. В дитячому розважальному центрі «Кідландія» все це реально. Разом з нашими фахівцями дитина зможе дізнатися, як керувати літаком, спробувати себе в ролі ді-джея, телеведучого, а також дослідити багато інших цікавих професій.

Уявіть собі дорослий світ, тільки з маленькими мешканцями, де у дітей, так само як і у вас, є паспорт, гроші, водійські права і навіть банківський рахунок, котрим вони можуть самостійно керувати.

Всі розваги для дітей організовані таким чином, щоб дитина могла грати, відпочивати і пізнавати нове. Для батьків передбачено зони відпочинку і кафе.

Хочете, щоб ваш малюк навчився розуміти цінність праці, відчув себе відповідальним і самостійним, отримав неповторні враження та емоції, а також корисні знання - подаруйте йому день в дитячому парку професій «Кідландія», а собі - прекрасний відпочинок в сучасному розважальному центрі «Блокбастер».

Відвідайте розважальний центр «Блокбастер», котрий розташований за адресою: Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 34-В і проведіть незабутній час в парку професій «Кідландія»!

Активності та розваги дитячого розважального центру «Кідландія» розраховані, перш за все, на дітей від 4 до 16 років, але навіть для найменшеньких створений майданчик для веселих ігор та розвитку  - кімната для малюків «Кідландік».

У нас ви маєте унікальну можливість поринути в світ дитинства, тільки обов’язкова умова – всі свої дорослі турботи лишіть за порогом: ми запрошуємо вас у чарівний світ, де все ніби то іграшкове, але щастя справжнє!