Самий хороший відпочинок з дітьми - це місто професій Блокбастер. Саме в цьому центрі знаходиться наш розважальний комплекс «Кідландія». Центр розваг Блокбастер в м. Київ буде цікавий як дітям будь-якого віку, так і дорослим. Тут дитині забезпечать незабутні враження в колі однолітків і професійних співробітників.

03.09.2018
У розважальному центрі "Блокбастер" знаходиться масштабний критий парк атракціонів - унікальне місце для дитячого та сімейного відпочинку - Кідландія

У розважальному центрі "Блокбастер" знаходиться масштабний критий парк атракціонів - унікальне місце для дитячого та сімейного відпочинку - Кідландія. Київ демонструє найактуальніші та інноваційні формати розваг. У Кідландії гості зможуть знайти:

➤ зону відпочинку для дорослих

➤ ігрову кімнату для дітей до 4-х років

23.08.2018

На сьогоднішній день розваги в Києві для дітей є в багатьох місцях: в торгових центрах, розважальних комплексах, кафе, парках. Тут можна не тільки пограти, але і навчиться багато нового. Одним з найбільших, відомих і безпечних центрів розваг є дитячий парк професій «Кідландія».

04.07.2018
 Головним моментом в організації дитячого свята є добре продуманий сценарій. Читайте більше в нашій статті...

Виникло питання, як весело відсвяткувати дитячий День народження? Всім батькам хотілося б, щоб таке значуще свято було сучасним, казковим і веселим. Адже так хочеться порадувати своє чадо. Головним моментом в організації дитячого свята є добре продуманий сценарій. Він вимагає підбору віршів і музики, конкурсів, вікторин.

02.07.2018