УВАГА!!!
У святкові дні діють тарифи ВИХІДНОГО ДНЯ!

ТАРИФИ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ВІДВІДУВАННЯ

 

ТАРИФИ ДЛЯ ГРУПОВОГО ВІДВІДУВАННЯ

 

АКЦІЙНІ ТАРИФИ

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

 

Графік роботи:
Пн - вихідний, крім святкових днів і шкільних канікул (окрім літніх канікул)
Вт-Пт: з 12:00 до 21:00
Сб-Нд: з 11:00 до 21:00
Каси працюють до 20:00

 

Правила роботи Кідландії в адаптивному режимі:

Ми працюємо відповідно до санітарно-гігієнічних норм та виконуємо правила щодо запобігання та розповсюдженню коронавірусної інфекції.

– Працівники та відвідувачі проходять обов'язковий температурний скринінг та візуальний огляд на ознаки респіраторного захворювання (кашель, чхання, нежить).

– На території Кідландії можна перебувати тільки у масках, маска повинна покривати рот та ніс.

– Кількість відвідувачів контролюється.

– Проведення свят, днів народжень тощо, можливе за умови участі до10 осіб.

– Всі браслети-трекери продезинфіковані. Відвідуючи Кідландію, ви отримуєте чистий та безпечний браслет.

– Задля безпеки ми прибрали контактний реквізит, тематичний одяг та замінили паперові Ланди на індивідуальний бланк-рахунок.

– На жаль, зараз не працюють деякі станції: Супермаркет, Фабрика Печива, Чайна Фабрика, Зоопарк, Літак, Готель, Кур'єрська доставка, Шоколадна фабрика, ресторан Mr.Grill та школа Mr.Grill Chef. Станції «Студія Парфумера» і «Детективне агентство» працюють за запитом.

– На території Кідландії ви можете у будь-який час скористатися дезінфектором.

– Кожні 3 години ми проводимо дезінфекцію контактних поверхонь.

– Прохання дотримуватися дистанції, маркування є по всій території Кідландії.

 

Обмеження для відвідувачів:
– Відвідування Кідландії можливо лише у респіраторній/захисній масці. Перевірте, щоб маска була із собою.
– Вхід з ознаками респіраторного захворювання заборонений. Якщо ви або дитина маєте кашель, нежить або температуру, будь ласка, залишайтесь вдома.
– Всі відвідувачі проходять температурний скринінг та інструктаж.

 

Основні правила роботи:

– Час візиту в рамках робочого дня парку професій необмежено.

– Вартість білету для дитини включає можливість участі в ігрових активностях парку професій.

– Тариф «Стандарт» передбачає відвідування парку професій однією дитиною (від 4-х до 16-ти років) в супроводі дорослого (від 17 років). У випадку, якщо Ви хочете, щоб дитину супроводжувало декілька дорослих, Ви можете придбати додаткові білети по тарифу «Дорослі».

– Тариф «Економ» передбачає відвідини парку професій однією дитиною (від 6-ти до 16-ти років) без супроводу дорослого (від 17 років).

– Дорослі супроводжуючі не приймають участь в активностях. Дорослі не заходять на територію ігрових станцій (виключенням є ігрові станції «Театр», «Літак», «Банк»).

– Увага! Ігрові активності Кідландії розраховані на дітей від 4-х років. Діти до 4-х років участь в ігрових активностях не приймають. Для комфорту перебування дітей до 4-х років передбачена спеціально обладнана кімната для пеленання та годівлі малюків. Якщо ви хочете скористатися кімнатою для мам і малюків «Кідландік» - звертайтесь до Адміністратора! Вхід до 4-х років - безкоштовний.

– Діти від 4-х до 5-ти років можуть брати участь не у всіх ігрових активностях, оскільки деякі з активностей мають обмеження за віком і/чи за зростом, пов’язані з необхідністю володіння певними навичками (зокрема, вмінням читати) чи технічними особливостями реалізації активностей.

– Діти у віці від 6-ти до 16-ти років можуть брати участь у всіх ігрових активностях згідно правилам, встановлених в Кідландії.

– Деякі ігрові станції працюють за розкладом. Режим роботи ігрових станцій, рекомендований вік для участі в активностях, кількість дітей, які можуть приймати участь в активностях, вказані на інформаційних табличках, розміщених на вхідних дверях кожної ігрової станції.

– Діти до 6-ти років (включно) і/чи зростом до 120 см можуть знаходитися на території ДПП «Кідландія» виключно в супроводі дорослого.

– У вартість білету не включаються фотопослуги, послуги, пов’язані з кінозйомкою, харчуванням і додаткові послуги, вартість яких визначена в гривнях.

– Для дітей с особливими потребами передбачена знижка в розмірі 50% від вартості білету (за умови надання відповідних підтверджуючих документів).

– Ціна, вказана за БІЛЕТ для групового відвідування (від 7 дітей), передбачає ціну на одну дитину. Для організації групових візитів необхідне попереднє бронювання за тел. +38 068 113 20 12.

– Безкоштовне відвідування передбачає можливість придбання білету для однієї особи за ціною 1 грн.

– Білет передбачає можливість одноразового відвідування Кідландії особою/особами, які були зареєстровані під час придбання білету.

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: +38 044 498 48 48.
*Ціни на білети можуть бути змінені адміністрацією в будь-який час без попереднього повідомлення.