Друзі, в наслідок введення карантину у м.Києві, Дитячий парк професій «Кідландія» тимчасово закритий для відвідувачів.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути в курсі останніх подій. Бажаємо всім здоров'я, бережіть себе і своїх близьких.

Ми чекатимемо на вас у Кідландії та витратимо цей час на те, щоб наш парк професій став ще кращим і цікавішим!

Графік роботи:

Пн - вихідний, крім святкових днів і шкільних канікул (окрім літніх канікул)

Вт-Пт: з 12:00 до 21:00

Сб-Нд: з 11:00 до 21:00

Каси працюють до 20:00

– Час візиту в рамках робочого дня парку професій необмежено.

– Вартість білету для дитини включає можливість участі в ігрових активностях парку професій.

– Тариф "Дитячий Стандарт" передбачає відвідування парку професій однією дитиною (від 4-х до 16-ти років) в супроводі дорослого (від 17 років). У випадку, якщо Ви хочете, щоб дитину супроводжувало декілька дорослих, Ви можете придбати додаткові білети по тарифу «Дорослі».

– Тариф "Дитячий Економ" передбачає відвідини парку професій однією дитиною (від 6-ти до 16-ти років) без супроводу дорослого (від 17 років).

– Дорослі супроводжуючі не приймають участь в активностях. Дорослі не заходять на територію ігрових станцій (виключенням є ігрові станції «Театр», «Літак», «Банк»).

– Увага! Ігрові активності ДПП «Кідландія» розраховані на дітей від 4-х років. Діти до 4-х років участь в ігрових активностях не приймають. Для комфорту перебування дітей до 4-х років передбачена спеціально обладнана кімната для пеленання та годівлі малюків. Якщо ви хочете скористатися кімнатою для мам і малюків «Кідландік» - звертайтесь до Адміністратора! Вхід до парку професій для дітей до 4-х років - безкоштовний.

– Діти від 4-х до 5-ти років можуть брати участь не у всіх ігрових активностях, оскільки деякі з активностей мають обмеження за віком і/чи за зростом, пов’язані з необхідністю володіння певними навичками (зокрема, вмінням читати) чи технічними особливостями реалізації активностей.

– Діти у віці від 6-ти до 16-ти років можуть брати участь у всіх ігрових активностях згідно правилам, встановлених в ДПП «Кідландія».

– Відвідування ігрових станцій відбувається в порядку «живої» черги. Черги на станції можуть займати лише діти. Якщо Ви хочете забронювати і гарантовано відвідати певні ігрові станції, то можете звернутися в службу по організації свят і замовити індивідуальну програму.

– На відвідування однієї ігрової активності необхідно планувати в середньому 15-30 хвилин. Рекомендований час відвідування парку професій - від 3-х годин.

– Деякі ігрові станції працюють за розкладом. Режим роботи ігрових станцій, рекомендований вік для участі в активностях, кількість дітей, які можуть приймати участь в активностях, вказані на інформаційних табличках, розміщених на вхідних дверях кожної ігрової станції.

– В період канікул, випускних, святкових днів проект може бути достатньо завантаженим, на ігрових станціях можуть бути черги.

– Діти до 6-ти років (включно) і/чи зростом до 120 см можуть знаходитися на території ДПП «Кідландія» виключно в супроводі дорослого.

– У вартість білету не включаються фотопослуги, послуги, пов’язані з кінозйомкою, харчуванням і додаткові послуги, вартість яких в рамках ДПП «Кідландія» визначена в гривнях.

– Для дітей с особливими потребами передбачена знижка в розмірі 50% від вартості білету (за умови надання відповідних підтверджуючих документів).

– Ціна, вказана за БІЛЕТ для групового відвідування (від 7 дітей), передбачає ціну на одну дитину. Для організації групових візитів необхідне попереднє бронювання за тел. +38 (096) 187 73 73

– Безкоштовне відвідування передбачає можливість придбання білету в ДПП «Кідландія» для однієї особи за ціною 1 грн.

– Білет передбачає можливість одноразового відвідування Дитячого парку професій «Кідландія» особою/особами, які були зареєстровані під час придбання білету.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: +38 (044) 498 48 48.

* Ціни на білети можуть бути змінені адміністрацією ДПП «Кідландія» в будь-який час без попереднього повідомлення.