Графік роботи:

Пн - вихідний, окрім святкових днів та шкільних канікул (за винятком літніх канікул)

Вт-Пт: з 12:00 до 21:00
Сб-Нд: з 11:00 до 21:00

– Квиток передбачає можливість одноразового відвідання Дитячого парку професій «Кідландія» однією особою.

– Період відвідання є необмеженим у рамках робочого часу ДПП «Кідландія» у день придбання квитка.

– Вартість квитка для дитини включає можливість участі у ігрових активностях ДПП «Кідландія».

– Увага! Ігрові активності ДПП "Кідландія" розраховані для дітей від 4-х років і старше. Для комфорту перебування дітей віком до 4-х років передбачено спеціально облаштовану ігрову зону, зону сповивання та годування малюків.

– Діти віком від 3-х до 5-ти років не можуть брати участь у всіх ігрових активностях, оскільки деякі з активностей мають обмеження за віком та/або зростом, пов'язані з необхідністю володіння певними навичками (зокрема, вмінням читати) або технічними особливостями реалізації активностей.

– Діти віком від 6-ти до 16-ти років можуть брати участь у всіх ігрових активностях згідно з правилами, встановленими в ДПП «Кідландія».

– Відвідини ігрових станцій відбуваються в порядку "живої" черги. Якщо Ви хочете забронювати та гарантовано відвідати певні ігрові станції, то можете звернутися в службу по організації свят і замовити індивідуальну програму.

– На відвідини однієї ігрової активності необхідно планувати в середньому 15-30 хвилин.

– В період канікул, випускних, святкових днів проект може бути досить завантажений, на ігрових станціях можливі черги.

– Діти віком до 6-ти років (включно) та/або зростом до 120 см можуть перебувати на території ДПП «Кідландія» виключно у супроводі дорослого.

– До вартості квитка не включається харчування, фотопослуги, послуги, пов'язані із відеозйомкою та інші додаткові послуги, вартість яких у рамках ДПП «Кідландія» визначена у гривнях.

– Для дітей з особливими потребами передбачено знижку у розмірі 50 % від вартості квитка (за умови надання підтверджуючих документів).

– Ціна, вказана на квиток для групового відвідання (від 7 дітей), передбачає ціну на одну дитину. Під безкоштовним відвідуванням розуміється можливість придбання квитка на один візит до ДПП «Кідландія» для однієї особи за ціною 0,01 грн.  Для організації групових  візитів необхідно попереднє бронювання за тел. +38 (096) 187 73 73.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: +38 (044) 498 48 48.

* Ціни на квитки можуть бути змінені адміністрацією ДПП «Кідландія» у будь-який час без попереднього повідомлення.