СПРАВЖНЄ МІСТО ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ДИТЯЧОГО СВЯТА!
БІЛЬШ НІЖ 100 ПРОФЕСІЙ!

НАШІ КОНТАКТИ:

тел. +38 068 113 20 12
        +38 066 734 93 72
замовити свято: ПН-ПТ З 10:00 до 20:00

e-mail: kidlandia.dr@gmail.com

День народження в Кідландії - це не просто свято, а неймовірна пригода в найбільшому парку професій в Україні! Справжнє місто, відкриє свої двері для іменинника та його гостей: вулиці, будинки, машини, власний банк, супермаркет, шоколадна фабрика, лікарня і навіть літак - лише мала частина того, що чекає малюків в цей день!

У Кідландії розроблені унікальні програми свят для дітей будь-якого віку. Професійні аніматори, захоплюючі квести, ексклюзивні VIP-програми, подарунки, сюрпризи, святковий банкет і, звичайно ж, будь-які персонажі з улюблених мультфільмів зроблять цей день просто незабутнім!

І найголовніше - в Кідландії БЕЗПЕЧНО! Кількість відвідувачів обмежена та ретельно контролюється. Всі локації та ігровий інвентар прискіпливо оброблюється дезінфікуючими засобами, а персонал та аніматори, які супроводжують свято, - в масках.

На іменинника та його гостей чекає окрема кімната для свята - Party Room, де будуть лише запрошені гості.

 

ВИБИРАЄМО МАРШРУТ

 

ОПИС ПРОГРАМ

У Кідландії найсучасніші та найзахоплюючі програми-квести для проведення дитячого дня народження! Дітей чекають справжні пригоди з будь-якими улюбленими героями фільмів, мультфільмів та ігор, яких вони можуть вибрати самостійно!

Всі сценарії квестів розроблені з урахуванням віку, актуальних інтересів дітей та тематики свята. В нашій команді професійні аніматори, які знають, що люблять діти: танці з Tik Tok, пригоди з героями Minecraft або Fortnite, цікаві новинки зі світу музики або комп'ютерних технологій і багато іншого.

Сценарії програм та інші побажання по проведенню заходів на території ДПП «Кідландія» можна підготовити по індивідуальному замовленню – умови необхідно обговорити з менеджером з організації свят.

У вартість квест-програми включено:
• робота професійних аніматорів в тематичних костюмах, в залежності від обраного сценарію та тематики;
• вхід на територію ДПП «Кідландія» для дітей та 5 дорослих;
• відвідування зарезервованих ігрових станцій згідно сценарію свята у супроводі ведучого.

Після завершення свята діти можуть відвідати три ігрові станції скориставшись послугою: додаткова година за наявності вільних місць на маршрутах. Вартість додаткової 1 години - 500 грн - до 10 дітей.

Попередній запис на додаткову годину відвідування - обов'язковий.

Святковий стіл в Party Room:
Після закінчення програми діти та дорослі зможуть залишитися в заброньованому Party Room, щоб завершити свято за святковим столом. В Party Room діти знаходяться виключно у супроводі аніматора з розрахунку 10 дітей на 1 аніматора.

Вартість оренди Party Room для организації святкового столу:
• 300 грн. за 30 хвилин - для групи до 10 дітей (супровід 1-м аніматором);
• 600 грн. за 30 хвилин - для групи від 11 дітей (супровід 2-ма аніматорами).

Додатково:

Під час проведення святкової програми для дітей дорослі можуть знаходитися в Party Room.

Вартість оренди Party Room – 250 грн /год.

Попередне бронювання Party Room – обов’язкове.

Замовити святкове меню в ресторанах на території РЦ «БЛОКБАСТЕР» самостійно зателефонувавши в службу замовлення обраного закладу. Також, їжу, смаколики, напої та одноразовий посуд можна приносити з собою. Вживання алкоголю на території ДПП «Кідландія» - заборонено.

 

 

 

ВЫБИРАЄМО ТЕМАТИКУ СВЯТА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIP-ПРОГРАМИ

Ексклюзивні сценарії, розкішні костюми, сучасні герої, професійні аніматори і, звичайно ж, яскраві емоції та враження - все це VIP-програми в Кідландії. Ми подбали про все, щоб зробити цей день просто чарівним! Кожен сценарій продуманий до дрібниць: від пригод по місту, де понад 100 професій, до організації святкового столу. Довірте своє свято професіоналам!

 

NEW!!! Тематичний квест «AMONG US»