Як все починалось

Напевно, в кожного з вас були хвилини мрії. Про якесь фантастичне місто, де можна все. Де немає, «Облиш!», «Тобі ще рано!», «Цього не можна!». І де ніколи, ніколи не почуєш оте нестерпне: «Підростеш – дізнаєшся!»!

І ви, забравшись у шалаш із подушок у себе в кімнаті, мріяли про таку країну, де дізнаєшся про все це таємниче доросле життя просто зараз?

Ясно. Це ви мріяли про Кідландію.

Як і всі по-справжньому великі речі, вона народилася з мрії сміливих і відчайдушних дітей. Це блискавичний Флеш, запальний Спарк, розумниця Крапка, красуня Шпилька, веселун Кекс та їхня нерозлучна такса Плямка

На розлогому дереві в садку у Спарка в них був потаємний будиночок, де друзі збиралися й мріяли. Вони придумали місто-цілу-країну, де все-все було б так, як у дорослому світі, але – увага! – за власними законами.

– Я хочу, щоб у цьому місті головним законом було Дізнаватися. Щодня щось нове! – сказала розумниця Крапка.

– Так-так, це головний закон! – докинув Спарк, якому дорослі щойно заборонили політати в змайстрованому ним літаку. Не кажучи вже про те, що перед тим не дали провести цікавий дослід із найбільш ефективного гасіння будинку від пожежі.

– А ще в нашому місті важливо Допомагати, – сказала Шпилька, яка мріяла стати лікаркою, щоб рятувати Плямку, коли та об’їсться піци.

– А я думаю, що найголовніший закон у нашому новому місті – Ділитися, – додав Кекс. Він мріяв створити найбільшу в світі піцу й пригостити геть усіх.

– О, так, – це дуже важливий закон, – поважно похитала головою такса Плямка. Ще б пак: вона давно вже мріяла з’їсти геть усю найбільшу в світі піцу, яку приготує Кекс.

Прагнути! – озвався блискавичний Флеш. Він досі мовчав, бо був надто високо: саме встановлював на вершині дерева антену для радіо, яка трохи постраждала під час того Спаркового досліду з ефективного гасіння пожежі.

– І, звичайно ж, Працювати, – урочисто підняла палець Крапка, і одразу записала це в записник. І всі згодилися, подумавши кожен про свою улюблену справу, яка завжди виходить найкраще. Плямка навіть схилила голову набік, замислившись: чи їсти величезну піцу – це теж робота?

– А Веселитися?! – додав невгамовний Флеш, і Кекс із Шпилькою аж підскочили від задоволення. Який чудовий закон для дитячого міста!

– Але ж який закон у нас буде найголовнішим? – запитав усіх Спарк. 

І всі разом вигукнули:

– Творити!

Так була створена Кідландія. Ціле місто, де здійснюються дитячі мрії!

А відтак веселі друзі Спарк, Флеш, Крапка, Шпилька, Кекс та Плямка – це уряд Кідландії. Вони стежать за порядком – дотриманням законів і всіх цінностей дитячої країни. Раз на місяць дружня компанія збирається на свої засідання в літаку у Спарка, щоб обговорити поточну ситуацію й подумати, як зробити світ Кідландії ще цікавішим. Можеш написати їм листа зі своїми пропозиціями, які обов’язково будуть розглянуті на черговому засіданні!