Всі новини | Дитячий розважальний центр, ігровий комплекс професій у Києві Kidlandia | Розваги для дітей в Україні

Все найкраще, що є на землі, починається з родини, а час проведений разом ми запам'ятаємо на все життя. Тому ми запрошуємо всіх дітей, мам і тат, бабусь та дідусів до нас у Кідландію. Адже у нас є СІМЕЙНИЙ КВИТОК!

23.01.2019

ДРУЗІ, У НАС СУПЕРНОВИНА!

Наша подарункова коробочка #kidlandiabox за помахом чарівної палички перетворилася у НОВОРІЧНУ! Встигніть замовити чудовий подарунок від найбільшого парку професій в Україні "Кідландія". До Нового року діють СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ!!!

 

22.12.2018

Слідкуйте за нашими новинами, тому що програма оновлюється.

КРУТІ НОВОРІЧНІ ШОУ-ПРОГРАМИ ТА БЕЗЛІЧ ПОДАРУНКІВ У КІДЛАНДІЇ!

У новорічні свята Дитячий парк професій "КІДЛАНДІЯ" перетвориться на КАЗКОВУ КРАЇНУ, де на кожному кроці дітей очікуватиме справжнє ДИВО!

Дітлахи поринуть у світ ельфів, гномів, доброзичливих тролів і прекрасних фей та зможуть виграти СУПЕРПОДАРУНКИ від КІДЛАНДІЇ та наших БРЕНД-ПАРТНЕРІВ: Банку «Пумб», Страхової компанії «ТАС», Автомобільної компанії «Škoda», Укрпошти, Cімейної клініки «Амеда», Фармацевтичної фірми «Дарниця», Укрнафти, Медичної лабораторії «Сінево», Colgate, бренду натуральних молочних продуктів "Хопси", Продюсерського центру «Babyphotostar» та ресторану Mr.Grill!

18.12.2018

Сторінки