8 березня в «Кідландії»!

06.03.2018

Друзі, вже зовсім скоро найкрасивіше свято весни - 8 БЕРЕЗНЯ!

Ми щиро вітаємо всіх дівчаток, мамусь і бабусь та, звісно, чекаємо у Дитячому парку професій «Кідландія»!

Тільки 8 березня всі дівчата можуть взяти участь у безпрограшній лотереї для дівчаток, де кожна отримає подарунок від Кідландії! Також ми підготували цікаві майстер-класи, а на весняній фотолокації можна зробити фотосесію з мамою або бабусею абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

З 11:00 до 18:00 у всіх дітей, які мріють стати зірками телеекранів, зніматися в кіно і рекламі, буде можливість взяти участь у кастингах від Продюсерського центру Babyphotostar.

А о 18:00 на головній площаді Кідландії ми розіграємо три ВІП сертифіката на відвідування наймасштабнішого парку професій для дітей в Україні "Кідландія".

А поки діти розважаються в Дитячому парку професій «Кідландія», мами, сестри і бабусі зможуть випробувати різні б'юті-послуги. Адже 8 березня з 15:00 до 19:00 буде проводитися захід «Beauty Day» на 1 поверсі Розважального Центру «Блокбастер». На гостей чекає маштабна та безкоштовна бьюті-зона (мейкапи, зачіски, плетіння косичок, аквагрим, мехенді), зіркові гості, фешн-покази від партнерів, конкурси та розіграші подарунків.