Де провести дитячі свята?

13.06.2014

Питання про те, де провести дитячі свята, напевно, регулярно постає перед усіма батьками Києва та інших міст України. Дитину завжди хочеться порадувати і влаштувати незабутній захід, про який вона буде довго згадувати, хвалитися перед друзями і з завмиранням серця чекати наступного разу, гадаючи, а що ж іще цікавого придумають батьки. Нажаль, багатьом з нас може не вистачати часу, знань чи досвіду для того, щоб влаштувати для свого малюка  дійсно незабутній День народження або Новий Рік. Щоб це зробити, потрібно хоча б приблизно розуміти, як класну вечірку уявляють собі самі діти. Завдання це не таке вже й легке.

Давайте відштовхуватися від основних правил.

Що подобається всім малюкам, незалежно від віку, статі та смакових уподобань? Які заняття викликають найбільший інтерес у дітей? Відповідь дуже проста - їм подобається все, що дає їм можливість відчути себе дорослими і самостійними. Недарма величезна кількість іграшок копіює предмети, якими користуються солідні дядьки і тітки у своїх повсякденних справах вдома і на роботі. На цьому і будується правильна організація дитячих заходів - малюки повинні мати можливість відчути себе вільними, зрілими і незалежними. Не варто думати, що в такому випадку можна все лишити саме по собі, навпаки, кожен нюанс події повинен бути ретельно продуманий і спланований, - тільки тоді вона принесе всім радість. Свято має бути природним і невимушеним, позбавленим навіть натяку на контроль або вказівки з боку дорослих. Зрештою, все це робиться для дітей, саме їх веселощі є найголовнішими, і тільки таке проведення вечірки дозволить досягти бажаних результатів.

Звучить все це дещо простіше, ніж є насправді, але тепер у нас принаймні є основа, від якої варто відштовхуватися. Далі можна, наприклад, вибирати тему - тут не треба себе обмежувати, адже чим більше дивовижною і незвичайною вона здасться вам, тим з більшим ентузіазмом її сприйме ваше чадо. Варто також визначитися з програмою проміжних розваг, продумати всякого роду конкурси та змагання, хоча б приблизно вирішити питання з візуальним оформленням і т.д. Проведення вечірки для дитини може бути дуже захоплюючим процесом, якщо підійти до нього з розумом!

Звичайно, уникнути зайвого клопоту можна, звернувшись за допомогою до професіоналів. Батьки краще за всіх на світі знають свого малюка, а аніматори мають величезний досвід в організації дитячих свят - це чи не ідеальне поєднання? А якщо до всього додати ще й місце з величезною кількістю різноманітних атракціонів, ігрових майданчиків і розважальних закладів, то питання «де провести?» також вирішується саме собою. Саме таким місцем є Блокбастер - розважальний центр, розташований у Києві, за адресою Московський пр-т, 34В. У нас працюють найкращі фахівці, ми пропонуємо просто величезну кількість розваг на будь-який смак, і ми з радістю допоможемо вам влаштувати незабутню вечірку для вашої дитини!