ДЕ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РІК? ПІДКАЗКА - У КІДЛАНДІЇ!

29.11.2017

Хо-хо-хо! Зима близько! Новий рік не за горами! Ми вже отримали секретну звісточку від Діда Мороза про те, що він не встигає пройти техогляд саней, а без них ніяк не встигнути облетіти всі будинки і квартири. Тому було прийнято рішення оселитися на новорічні свята в найулюбленішому Дитячому парку професій «Кідландія», щоб зібрати всіх дітей разом, повеселитися від душі та, звичайно ж, вручити подарунки.

А оскільки Дід Мороз дуже любить весело відзначати свята, він візьме з собою всю свою чарівну компанію: завзятих ельфів, веселих тролів, казкових фей і доброзичливих гномів. Всі вони будуть працювати на станціях разом з дітьми, допомагаючи виконувати важливі завдання!

Маленькі відвідувачі Кідландії зможуть взяти участь в операції з порятунку резиденції Діда Мороза та у новорічному патрулі міста разом із тролями, зробити казковий аквагрим, потанцювати з ельфами до упаду на головній площі міста, взяти участь у креативних майстер-класах, конкурсах, розіграшах та розділити мішок подарунків!

І головне - потрібно не забути відвідати святкову фотостудію, адже за найбільш креативне фото чекає сюрприз!!!

Терміново поділіться цією новиною з друзями та стежте за секретною інформацією, а ми поки щосили готуємося до приїзду веселою новорічної компанії і чекаємо всіх 19.12.2017, 25.12.2017-08.01.2018.