НАЙКРАЩІ НОВОРІЧНІ СВЯТА ДЛЯ НАЙУЛЮБЛЕНІЙШИХ В КІДЛАНДІЇ!

21.12.2020

Ho-ho-ho свята наближаються незважаючи ні на що! Кідландія дарує нашим маленьким відвідувачам новорічний настрій та подарунки від Святого Миколая та Діда Мороза!

З 19 грудня весь парк професій «Кідландія» перетворюється в чарівну і, головне, безпечну країну, де дітей чекають веселі ельфи і феї, неймовірні пригоди, цікаві квести і, звичайно ж, подарунки! Сам Дід Мороз відкриває свою резиденцію в Кідландії і, скажемо по секрету, готовий взяти участь у новорічній фотосесії з нашими маленькими відвідувачами на мегакрутих фотозонах.

Станьте для своїх дітей справжніми чарівниками - подаруйте новорічне свято в Кідландії!

25 грудня, з 16:00 до 17:00 - до нас в гості на чарівних оленях прилетить сам Санта Клаус зі своїм вірним помічником Ельфом. Вони приготували справжні сюрпризи та подарунки. Купуйте квитки по Тарифу Безліміт, щоб взяти участь у святі і зробити круті фотографії!

29 грудня - конкурс «Кращий новорічний костюм в Кідландії». Приходь в яскравому новорічному костюмі та бери участь у розіграші суперсертифікатів на фотосесію від нашого партнера продюсерського центру Babyphotostar.

2-3 січня, з 16:00 до 17:00 - зустрічаємо 2021 рік разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. Інтерактивні ігри, веселі загадки і, звичайно ж, подарунки та фотосесія чекає на всіх, хто придбав квитки по Тарифу Безліміт.

Ми подбали про безпечні свята! Кількість людей обмежена і контролюється, інвентар обробляється дезінфікуючими засобами, персонал та аніматори, які супроводжують дітей в масках!