Новий Рік для дітей у місті професій «Kidlandia»

13.06.2014

Новий Рік - це свято, на яке малюки завжди чекають з особливим нетерпінням. За важливістю його можна порівняти хіба що з Днем Народження. Новий рік - це час, коли мрії збуваються, а двері в казку знаходяться неймовірно близько, і розкриті настіж, тому потрапити в неї можна навіть по звичайній випадковості. У цей час дітям, як ніколи, хочеться розваг і пригод, адже це весела, таємнича і чарівна пора. Звичайно, в Києві, як і в безлічі інших міст України, до кінця грудня стає все важче знайти місце для проведення свята, тим більше, якщо йдеться про малюків - місць, де вони можуть повеселитися, не так вже й багато. Крім того, турботливі батьки часто не просто відправляють чадо на свято, а намагаються підготувати особливу програму, яка залишиться в пам'яті дитини надовго. У запалі святкового клопоту і метушні зробити це непросто, але все-таки можливо - головне викроїти трохи часу і відповідально підійти до справи.

Організація вечірок для дітей

Організація вечірок для дітей, звичайно, справа непроста - дитяча публіка достатньо вимоглива, швидко втомлюється навіть від натяку на одноманітність. Тому логічно буде зберегти тільки самі традиційні й усталені атрибути Нового Року - Діда Мороза зі Снігуронькою, ялинку і подарунки. Просто тому, що численні (і, зазвичай, одноманітні) варіанти концертів для дітей ваше чадо вже напевно бачило й встигло ними пересититися. Проте, це відкриває величезний простір для творчості, якого ви могли раніше і не помічати! Тематичні вечірки подобаються всім дітям без винятку, і чим більш незвичайною і дивовижною буде тема, тим краще. Подумайте про те, що подобається вашому малюкові, згадайте, де він хотів би побувати, яким героєм стати, і дійте, ґрунтуючись на цьому. Насправді, навіть цієї інформації вистачить для початку організації прекрасного свята. Визначившись з темою і оформленням, можна буде приблизно вирішити, де провести захід. Після цього варто подумати про супутні розваги - це може бути що завгодно, починаючи від старомодних фокусів і клоунів і закінчуючи воркшопами для дітей, де малюки будуть весело чогось навчатися. Мова, звісно, йде не про завдання та рівняння (витратити на них Новий Рік - це справжній злочин!), а про навчання цікавим речам, наприклад, виготовленню парфумів, створенню об'єктів мистецтва, розробці дизайну одягу і т.д. Загалом, якщо підійти до справи серйозно, можна придумати масу цікавих занять.

Але що робити, якщо у вас немає часу, досвіду, знань або просто не вистачає впевненості в собі для того, щоб самостійно підготувати дитяче свято? Відповідь досить проста - зверніться до професіоналів. Об'єднавши все те, що ви знаєте про своє чадо з усім, що вміє хороший аніматор, ви зможете влаштувати Новий Рік мрії для вашої дитини! В інтерактивному парку розваг Кідландія на вас чекає не тільки величезна кількість розваг і атракціонів на будь-який смак, а й злагоджена команда, готова допомогти в проведенні будь-якого свята. Якщо ви досі не вирішили, де провести Новий Рік зі своїм малюком у Києві, звертайтеся до нас - весело буде і дітям, і дорослим!

Адреса: м.Київ, Московський пр-т, 34-В. РЦ «Блокбастер»,2 поверх
Телефон для довідок: (044) 498 48 48