Новий ресторан в Кідландії - сучасний хот-дог бар в форматі «fast casual» «Mr.Grill Hotdogs&Burgers»!

23.05.2018

Mr.Grill Hotdogs&Burgers - це хот-дог бар в стилі великого міста. Місія Mr.Grill - робити людей ситими, тобто щасливими, адже перш за все - це культура споживання якісних і смачних хот-догів і бургерів! До слова, основні інгредієнти - сосиски і котлетки - тільки зі справжнього свіжого м'яса, власного виробництва. Меню в Mr.Grill не обмежується хот-догами і бургерами. Є великий вибір закусок, салатів, перших страв, десертів і напоїв. Особливо важливо, що в усій мережі Mr.Grill Hotdogs&Burgers готують тільки з добірних продуктів і те, чим готові годувати своїх дітей.

Особливість полягає в тому, що Mr.Grill Hotdogs&Burgers - це «територія свободи» - місце, де можна дозволити собі бути самим собою, не замислюватися про те, як ти їси і виглядаєш при цьому, а просто насолоджуватися смаком. Спеціально для цих цілей, в ресторані передбачені фірмові рукавички чорного кольору і слюнявчики, з якими можна не боятися забруднитися. Mr.Grill - це місце, де комфортно всім, не залежно від того, студент ти чи Президент.

Інтер'єр ресторану виконаний в урбаністичному стилі: прямі лінії, практичність в кожній деталі і мінімум кольорів. Темні меблі створюють гармонійний контраст зі світлими дерев'яними столами, а червоні подушки доповнюють композицію. Зал поділений на зони за допомогою живих рослин. Стіни ресторану прикрашають картини із зображеннями Президентів і політиків США - любителями хот -догів.

Тут, в Кідландії, у ресторані найнеймовірніший формат - for kids. Крім смачних страв в меню, кожна дитина може відчути себе справжнім шеф - кухарем і самостійно приготувати свій ексклюзивний хот-дог або бургер на майстер-класах, які проходять на постійній основі. Під час майстер - класу дітям розповідають історію появи хот-догів і бургерів, а також цікаві факти про ці страви. Вчать як правильно скомбінувати інгредієнти і розкривають кулінарні таємниці. Немає сумніву, що це відмінне місце для дозвілля, сміливо приводите своїх діток, а раптом у Вас росте маленький шеф ?!)

Mr.Grill в Кідландії - це ідеальне місце для проведення дитячих днів народжень і свят. Тут не тільки смачно нагодують але оточать теплом і турботою. Атмосфера радості і веселощів присутня завжди! Для проведення свят і групових візитів передбачені спеціальні пропозиції.

Вартість майстер-класу для індивідуальних візитів - 50 грн.

 

СВЯТКОВЕ МЕНЮ ДЛЯ ДНІВ НАРОДЖЕНЬ

 

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ГРУПОВИХ ВІЗИТІВ

 

 

ОСНОВНЕ МЕНЮ