Семінар для батьків «Порядок народження дитини і характер»

03.09.2016

Дорогі друзі! У вересні відбудеться зустріч Батьківського клубу в Кідландії, на якій ми будемо обговорювати цікаву тему разом з нашими професійними психологами.

«ПОРЯДОК НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ І ХАРАКТЕР»

Ви коли-небудь звертали увагу, що часто в рамках однієї сім'ї ростуть кардинально різні за характером діти? І не тільки за характером, а ще й за манерою спілкування та способом мислення...

Або, навпаки - у дітей, які виросли старшими, середніми, молодшими або єдиними дітьми різних сімей, спостерігаються аналогічні риси характеру та особливості особистості.

Ще відомий всьому світу, психіатр Зиґмунд Фрейд був одним із перших вчених, які стверджували, що позиція дитини щодо його братів і сестер - сіблінгов (англ. Sibs, siblings - брат або сестра) є наріжним чинником формування його особистості. Досить загадкове явище. Здавалося б, в одних і тих же батьків з одним стилем виховання повинні бути схожі за характером діти. Але, чомусь, одна дитина виростає гіпервідповідальним керівником, інша - маніпулятором з чудовими організаторськими здібностями, а третя - вільним художником.

Виникає слушне запитання - чому так відбувається? З чим пов'язані подібні відмінності?

Запрошуємо всіх зацікавлених цією темою 25 вересня 2016 року о 15:00 взяти участь у семінарі Батьківського клубу в Дитячому парку професій «Кідландія» та поміркувати над тим, що ж це за цифровий феномен долі і як його формула визначає нас?

Вартість участі: 250 грн. (Включаючи вхідний квиток в «Кідландії»).

Кількість місць обмежена!

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: +380682915168.

Ведучі:
Анна Вершебенюк - дитячий аналітично орієнтований психолог, SandPlay - терапевт;

Наталія Литвин - інтегративний психолог, сімейний, індивідуальний психолог-консультант, тренер.

До зустрічі!