Весняний дитячий табір 2018 у «Кідландії»!

26.02.2018

Майбутні весняні канікули 2018 року стануть чудовим приводом відправитися у Кідландію. Улюблений парк професій готовий прийняти дитину на цілий день – у весняний табір, який перетворить дні шкільних канікул на справжню пригоду. Діти 6-12 років не лише цікаво проведуть час, а й отримають багато нових умінь та навичок. Весняний міський табір Кідландії позбавить батьків необхідності продумувати дозвілля дитини.

 

Як організований весняний дитячий табір

Для більшості мам і тат на перший план виходять організаційні моменти. Їм цікаво, як організовано харчування дітей, що вони робитимуть, які заходи передбачені в рамках програми табору. Не менш актуальним питанням є час перебування дітей у Кідландії. Батьки можуть бути спокійними, адже за нашими плечима величезний досвід. У рамках проекту вже було організовано кілька змін.

Наш весняний табір у Києві працює з 09:00 до 18:00. Причому для зручності зайнятих батьків чадо можна привести до 8:30. Після закінчення денної програми (18:00) дитина може залишитися в Кідландії на загальних підставах. У нашому весняному таборі організовано дворазове харчування. Обід складається з першої та другої страв, напою. Полуденок можна отримати в одному з кафе на території РЦ «Блокбастер».

 

Програма весняного міського табору Кідландії

У програму розважальних і пізнавальних заходів для відвідувачів табору цієї весни включені:

  1. Заняття з вивчення іноземних мов в ігровій формі;
  2. Основи фінансової грамотності. Майстер-класи дадуть дитині важливі знання і поняття про гроші, способи їх заробітку, про ведення бюджету сім'ї. Також корисними будуть майстер-класи про професії та роботу в команді;
  3. Ментальна арифметика. Унікальна програма з гармонійного розвитку особистості;
  4. Робототехніка і програмування. Цей напрямок наочно покаже, наскільки цікаво і просто створювати програмовані механізми своїми руками;
  5. Акторська майстерність, заняття зі створення іміджу та роботи над стилем. Уроки в ігровій формі будуть цікаві не тільки дівчаткам, але й багатьом хлопчикам;
  6. Hand-made і малювання піском. На майстер-класах діти отримають уявлення про роботу з різного роду матеріалами, техніку і прийоми створення дизайнерських речей.

Це далеко не повний список заходів на канікулах у весняному таборі. У програму включені й інші розваги та уроки, в тому числі веселі дискотеки, заняття з психології (діти 9-12 років), відвідування атракціонів розважального центру «Блокбастер».

 

Хочемо звернути Вашу увагу, що:

  1. для участі в програмі дитячого табору Кідландії необхідний попередній запис. Це пов'язано з обмеженою кількістю місць у зміні;
  2. щоденний розклад занять, розваг і майстер-класів складається адміністрацією;
  3. запис проводиться як на повний курс (5 днів), так і на скорочений (вибіркові дні);
  4. відвідувачі табору мають вільний доступ у Кідландію в період із 09:00 до 18:00.

 

Унікальний формат дитячого весняного табору відкриває перед дитиною дивовижний світ, де вона зможе відчути себе по-справжньому дорослою. Головне – навіть не нові знання та навички, а ті яскраві й щасливі емоції під час занять. Весняний табір Кідландії на Оболоні дасть можливість дитині завести нових друзів, розкрити свій потенціал і збагатити внутрішній світ. А дорослим не доведеться турбуватися, з ким залишити чадо протягом трудового дня на період шкільних канікул.

Програма весняного табору уточнюєтся і у скорому часі буде розміщена на сайті! Слідкуйте за оновленнями!

З усіх питань просимо звертатися за номером +38 073 104 41 21, з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 18:00.

табір на весняні канікули

весняний табір

весняний табір для дітей

весняний табір у Києві

весняний дитячий табір

табір для дітей на весняні канікули

весняний табір на Оболоні

весняний табір 2017

весняний міський табір

весняний денний табір

весняний дитячий табір на Оболоні