Весняний Есо-табір в Кідландії!

04.03.2020

23 березня в Кідландії стартує Eco Week! Кожен день тижня, в рамках весняного табору, буде присвячений певній екологічній проблемі. На маленьких гостей чекатимуть тематичні активності, єко-квести, сюрпризи та подарунки.

Діти дізнаються про існуючі екологічні виклики у світі, звідки береться сміття та як його мінімізувати власними звичками. На мастер-класах діти навчаться свідомому споживання та бережливому ставленню до оточуючої середи.

Тривалість: з 23.03.2020 по 27.03.2020

Вік: від 6-ти до 12-ти років

Режим роботи: з 9:00 до 18:00. Можливий прийом юних екологів з 8:30. Кожен учасник має право залишитися в Кідландії після 18:00 у якості відвідувача на загальних підставах.

З усіх питань просимо звертатися до головного еколога за телефоном +38 073 104 41 21 з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Еко-програма табору включає в себе:

РОЗВАГИ:
• ціле місто професій (вільне відвідування до 18:00);
• зустрічі і щоденні еко-квести з героями, разом з якими діти мають врятувати планету від екологічної катастрофи
• дискотеки і фотосесії з улюбленими героями;
• конкурси з подарунками та багато цікавих сюрпризів;
• аквагрим для найкреативніших

РОЗВИТОК І НАВЧАННЯ (soft skills):
• інтелектуальні ігри від Міжнародного центру розвитку підлітків «Кідбі»;
• майстер-класи від Навчального центру «Логос»;
• хенд-мейд від Дитячої школи творчого розвитку «Будинок талантів».
• різноманітні мастер-класи, що навчать дітлахів бережливого ставлення до природи.

Харчування: Повний і найзбалансованіший раціон. Обід (перша, друга страва, напій) і полуденок в одному із закладів харчування екологічної бази в РЦ «Блокбастер» («Double Coffe»).

Ціни:
- при оплаті за п'ять днів – 450 грн за одну людину в день;
- при оплаті за один - чотири дні – 500 грн за одну людину в день.

УВАГА: запис на відвідування табору обов’язкова , кількість місць обмежена! Вищезгаданий перелік розваг (занять, майстер-класів) в повному обсязі організовується протягом всього періоду роботи табору. Організатори табору, на свій розсуд, визначають щоденну активність (розклад, перелік і зміст занять, майстер-класів), а також можуть вносити зміни в умови програми, її склад, вартість тощо.

Еко -табір - це не просто вивчення екології, - це щось набагато більше, тут Ви зможете поповнити скарбничку екологічних знань і навичок правильного спілкування з природою та довкіллям.