Виїздні програми з аніматорами!

07.09.2020

Дитячий день народження? Замовляйте програму з виїздом аніматорів!

Дізнатись подробиці: +38 068 113 20 12

Разом із улюбленим персонажами дітей чекають справжні пригоди! Де б ви не були: вдома чи за містом, в улюбленому кафе чи ресторані.

Ми розробили захоплюючі сценарії квестів та круті вечірки, яким знайдеться місце де б не проходив дитячий день народження.

В нашій команді працюють класні, професійні аніматори, які знаються на тому, що люблять діти: танці з Тік Ток, яскраві герої Fortnite і цікавині зі світу технологій та музики. Тому такий день народження точно запам'ятається.

 

Варіанти програм

Квест

Неймовірні пригоди починаються прямо зараз! Дитина разом із друзями відчує дух пригод, тому що команді знадобляться всі сили та розум, щоб розгадати загадки, подолати чудовиськ і знайти скарби.

 

Тематична вечірка

Хто ж не мріяв опинитись на крутій вечірці? Такій, щоб навіть дорослі трошки позаздрили. Побути мисливцями за привидами, або серйозними детективами, або взяти і перетворити все це на зустріч блогерів! З нашими аніматорами все можливо.

 

Тематичне шоу

Якщо святкувати, то на повну! Програма де буде кулінарний батл та неймовірні змагання, або пригоди крутіші за пригоди Аліси у країні чудес.

Сценарій з улюбленими героями, які тільки і знають як вигадати щось нове та цікаве. Завдання, змагання, веселі танці, а ще яскрава пін’ята з купою солодощів, і фотосесія з друзями та батьками!