Оренда

Оренда приміщення для свята в Кидландії - гарантія того, що ваша подія буде неабиякою та запам'ятається надовго. У нас Ви можете орендувати простір для родинного торжества або корпоративного заходу. У місті професій ніхто не нудьгуватиме, навпаки - час, проведений у нас, принесе масу задоволення і дітям, і дорослим.

Зал для вечірки в Києві

У форматі нашого інтерактивного проекту не лише ігрові станції для розваг дітей. На нашій локації є оригінальні майданчики і для святкування днів народження. Високі стелі, оригінальний дизайн підійдуть для проведення подій самих різних форматів – від бізнесу-заходів до вечірок і ювілеїв. Площа здатна вміщати до 1000 чоловік.

Наші переваги

Якщо ви зіткнулися з питанням, де орендувати зал в Києві – знаєте, яке це утомливе заняття. Зверніться до Кидландії, парк розваг в Києві позбавить вас від зайвого клопоту. Переваги оренди залу в нашому розважальному центрі:

✔ комфортні умови

✔ простора площа – гостям не буде тісно

✔ легка трансформація в дизайні під кожну подію

✔ можливість орендувати окремі ігрові станції

✔ професійна фото- та відеозйомка заходу

Оренда для бізнесу

У Кидландії можна проводити різні заходи для бізнесу: тренінги, семінари, презентації, корпоративи. Всі заходи супроводжуються високим рівнем обслуговування з індивідуальним підходом до кожного гостя. Можлива повна оренда парку.

Хочете бездоганний захід? Замовте його в Кидландії!