Батькам

1.Що таке Кідландія?

Дитячий парк професій «Кідландія» – це унікальний в Україні інтерактивний дитячий розважальний парк, де діти можуть познайомитися з великою кількістю професій. Дитячий парк професій «Кідландія» - окрема освітньо-розважальна зона, розташована на другому поверсі Розважального центру «Блокбастер» (м. Київ, пр.-т. Московський, 34в), у межах якої створено територію для надання комплексу послуг з організації дозвілля дітей за рахунок їх інтерактивної участі у іграх (ігрових активностях), що частково (в певних аспектах) відтворюють (імітують) процес заняття певними видами професійної та/або творчої діяльності.

2. Як дістатися до Кідландії?

У розділі «Плануємо візит» Ви знайдете всю необхідну інформацію.

3. Що таке ланди?

Ланди – це власна грошова одиниця Кідландії, їх можна заробляти й витрачати на всій території парку, а також накопичувати на ігровому депозитному рахунку у станції «Банк».

4. Як отримати ланди?

При придбанні квитка дитині видається чек, який вона може обміняти у ігровій станції «Банк» на «стартовий капітал» у 30 ладів. У подальшому, протягом перебування у Кідландії, дитина може сама заробити ланди, працюючи на «робочих» станціях Кідландії.

5. Чи можна виносити ланди за територію Кідландії?

Згідно правил Дитячого парку професій «Кідландія» ланди не можна виносити за територію країни. Ланди необхідно залишити на депозитному раунку у станції Банк, а потім отримати при повторному відвідуванні.

6. Як використати ланди?

Дитина може використати ланди на розваги, навчання та придбання іграшок, сувенірів та інших речей у Магазині іграшок.

7. Які ціни в Кідландії?

У розділі «Плануємо візит» Ви знайдете всю необхідну інформацію.

8. Які бувають квитки та що входить у їх вартість?

В залежності від категорії відвідувача розрізняють квитки дорослого та квитки дитини; квиток дорослого дає виключно право перебування на території Кідландії, а квиток дитини – право на участь у ігрових активностях у відповідності до правил, встановлених у Кідландії; квиток дорослого та квиток дитини не включають жодних послуг, що передбачають додаткову оплату (у т.ч.: харчування, фотопослуги, відеопослуги, послуги з організації та проведення колективних заходів тощо). Усі вищезазначені послуги та будь-які інші товари та послуги в межах Дитячого парку професій «Кідландія», ціна та/або вартість яких визначена у гривнях, підлягають додатковій оплаті у відповідності до чинних прейскурантів (в т.ч. усе та будь-яке харчування, фото та відео послуги (в т.ч. у рамках ігрових станцій). Квиток дає право одноразового відвідання однією особою Кідландії протягом періоду з моменту його придбання та до кінця поточного сеансу перебування.

9. Що таке «Паспорт Кідландії»?

Паспорт Кідландії – це посвідчення громадянина казкового міста-країни. Право на отримання паспорта Кідландії отримує будь-яка дитина віком від 6 до 16 років( включно), яка відвідала Кідландію більше трьох разів. Після отримання паспорту при кожному наступному візиті у ньому ставиться віза.

10. Чи існують якісь вікові обмеження для участі дітей у ігрових активностях?

Так, кожна ігрова станція передбачає мінімальний вік, з якого дитина може допускатися до участі у тій чи іншій активноісті. Інформація про такі вікові обмеження зазначається на Мапі Кідладії та на інформативних табличках, розташованих у кожній з ігрових станцій.

11. Чи є в Кідландії якась організація дозвілля для дітей до 5-ти років?

Так, для дітей до 5-ти років передбачено всі зручності.

12. Чи можу я залишити Кідландію, поки моя дитина перебуває на її території?

Якщо Ваша дитина старше 7 років (включно) та її зріст вище 120 см, і ви вважаєте, що вона досить самостійна, не розгубиться без Вас у нашому казковому місті і почуватиме себе комфортно без Вашого супроводу, Ви можете тимчасово вийти за межі Кідландії. При цьому, у випадку наміру залишити Кідландію тимчасово, Ви перетинаєте межу території Кідландії з браслетом, та, у будь-якому випадку повинні повернутися до Кідландії та повернути браслет.

13. Чим можуть зайнятися дорослі під час перебування дитини у Кідландії?

На території Кідландії передбачено лаунж-зону для батьків із безкоштовним досутпом до інтернету. Також Ви можете постійно супроводжувати Вашу дитину по території Кідландії (не заходячи у приміщення тих ігрових станцій, де така можливість прямо не передбачена правилами (інформативними табличками)).

14. Чи можуть батьки брати участь в активностях?

На жаль, ні☺. Кідландія – це країна лише для дітей.

15. Чи можна заходити на територію Кідландії зі своєю їжею?

З міркувань безпеки такої можливості не передбачено, але на території є ресторани, кафе, а також кіоски з їжею та напоями.

16. Чи можуть дорослі заходити на територію ігрових станцій?

Дорослі мають право заходити на територію ігрових станцій лише у наступних випадках: - якщо вони супроводжують дитину з особливими потребами; - якщо вони супроводжують дітей, що беруть участь у організованих колективних заходах (за наявності дозволу персоналу); - якщо така можливість прямо передбачена правилами (інформативними табличками).

17. Як забезпечується безпека дитини на території Кідландії?

У розділі «Безпека» Ви знайдете всю необхідну інформацію.

18. Чи існують якісь додаткові оплати окрім вартості квитка?

Так, крім вартості квитка оплаті у гривнях підлягає ряд товарів та послуг, вартість яких у межах Кідландії визначена у гривнях, зокрема - усе та будь-яке харчування (в т.ч. у рамках реалізації ігрових активностей), фотопослуги, послуги, пов’язані із відеозйомкою (в т.ч. у рамках реалізації ігрових активностей) та ін. Інформація про необхідність доплати гривнями зазначається у мапі Кідландії та на відповідних інформативних табличках.

Педагогам

1. Як організувати шкільний візит?

Будь-ласка, звертайтеся до наших менеджерів.

2. Чи є у вас спеціальні ціни/пакети для шкіл?

Інформацію з приводу цін Ви можете знайти у розділі «Плануємо візит». З приводу інших питань звертайтеся, будь-ласка, до наших менеджерів.

3. Якою є мінімальна кількість дітей для створення групи?

Для групового візиту мінімальною кількістю є 20 дітей.

4. Які заходи безпеки є в Кідландії?

Нам важлива кожна дитина, тому заходи безпеки ми продумали особливо ретельно.

5. Які ігрові активності може запропонувати Кідландія?

На території парку є більш 40 ігрових станцій, де дитина може познайомитися з різноманітними професіями.

6. Чи можу я залишити Кідландію до чи після того, як вийде моя група?

Якщо Ви прийшли до Кідландії у складі організованої групи, то вийти за межі парку Ви зможете лише тоді, коли збереться весь склад групи.

Партнерам

1. Як стати партнером Кідландії?

З питань співробітництва та партнерства, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів.

2. Які переваги це принесе партнерам?

За рахунок вдалої комбінації освітньої та розважальної складової проект, виконуючи реальну освітню, соціальну та розвжальну функцію, є унікальним на території України майданчиком, де створено можливість для якісно нового способу популяризації брендів за рахунок безпосереднього знайомства з ними необмежної кількості потенційних споживачів в процесі організованого у Кідланідї дозвілля для дітей та дорослих.