Дитячий парк професій «Кідландія»: справжнє місто для маленьких мандрівників!

Кідландія – найбільший в Києві дитячий парк професій, знаходиться на другому поверсі розважального центру «Блокбастер». Він дуже схожий на справжнє місто, але дорослі сюди можуть потрапити тільки в супроводі дітей.

У Кідландії більш 40 ігрових станцій. Кожна станція знайомить дітей з різними видами діяльності (близько 100 спеціальностей). Наші маленькі відвідувачі весело і з користю проведуть час, багато чому навчаться і збережуть яскраві, незабутні враження.

 

Є така країна - Кідландія

Подорож в інтерактивний парк професій починається з аеропорту - дітей чекає справжнісінький літак! Відвідувачі пройдуть зону реєстрації Сheck-in і вийдуть на території чарівної країни, де всім керують діти.

У Кідландії все, як у справжньому місті! Є поліцейська дільниця, салон краси, пожежна частина, аптека, супермаркет, театр, банк, детективне агентство і багато іншого. Тут зібрані кращі розваги в Києві для дітей. У нашому парку життя б'є ключем: маленькі пожежники поспішають на виклик, поліцейські патрулюють вулиці, лікарі і медсестри мчать на швидкій допомозі до хворого, на кожній ігровій станції кипить "робота".

Якщо ви не знаєте, куди піти в Києві з дітьми, де замовити дитячий День народження - приходьте в Кідландію! Дітям сподобається наш парк професій. Тут кожен зможе вибрати собі заняття до смаку і цікаво провести час.

Банк

Молочний завод «Яготинське для дітей»

Клініка

Супермаркет

Салон краси

Поліція

Пожежна частина

Стоматологія

Телестудія «Кідландія ТV»

Радіостанція «Кідландія FM»

 

Своя економіка і валюта

У Кідландії діє особлива валюта - ланди. Її випускає банк Кідландії номіналом в 5, 10 і 20 ланд. Так, це розважальний дитячий центр, але в ньому є своя економіка. При купівлі дитячого квитка, дітям видають чек на 30 ланд. Після цього юні мандрівники йдуть в банк, відкривають рахунок і отримують ігрову карту. Вона потрібна для накопичення зароблених грошей і отримання відсотків за вкладом.

Бонусні 30 ланд дозволяють почати подорож і знайти роботу. В процесі гри діти заробляють гроші, які витрачають на розваги, купівлю сувенірів або іграшок в магазині, який знаходиться на території. Так наш ігровий комплекс для дітей допомагає навчитися приймати фінансові рішення.

 

Діти вчаться граючи

Кідландія – це не просто парк розваг. Діти не тільки розважаються, але ще отримують знання і набувають нові навички в ігровій формі:

✔ знайомляться з професіями;

✔ розвивають свої вміння та здібності;

✔ навчаються правильно поводитися в різних ситуаціях (під час пожежі, в лікарні і т.д.);

✔ стають більш самостійними і відповідальними;

✔ вчаться заробляти і розподіляти фінанси;

✔ проявляють свої творчі таланти;

✔ розвивають смак і почуття стилю.

Навіть сором'язливі діти розкриваються в легкій, невимушеній атмосфері. Наші ігрові дитячі майданчики розташовують до спілкування, і кожна дитина у нас знайде нових друзів.

 

Дитячий розважальний центр

Від 0 до 5 років
Ігрові активності Кідландії розраховані на дітей від 5-ти років. Діти до 5-ти років участь в ігрових активностях не приймають.

Від 5 до 16 років
Діти старше 5-ти років і підлітки до 16-ти років можуть відвідувати більшість ігрових станцій (в деяких є обмеження за віком). Батьки не зобов'язані постійно перебувати поруч з дитиною старше 6 років. Для дорослих на території парку є зона з безкоштовним Wi-Fi, кафе і ресторани.

 

Діти с особливими потребами

Для таких діток ми пропонуємо знижку 50% на вхідний квиток.

 

Працюють професіонали

У Кідландії поруч з дітьми завжди знаходяться дорослі: адміністратори, аніматори або оператори ігрових станцій. Наш персонал бере участь в спеціальних тренінгах, всі проходять інструктаж з техніки безпеки. Також в нашому парку є фельдшер, який при необхідності, зможе надати медичну допомогу.

 

Турбота про ваш комфорт

Ваш комфорт для нас - одна з головних задач. Ми прагнемо зробити ваше перебування в Кідландії максимально приємним. На території нашого розважального центру знаходяться:

✔ Ресторани і кафе;

✔ Зона відпочинку для дорослих з Wi-Fi;

✔ Зона для новонароджених: місце для їх годування і сповивання;

✔ Гардероб і камери схову.

 

Безпека

Потрапити в Кідландію і вийти з неї можна тільки через зону контролю в нашому аеропорту. Тут на відвідувачів надягають RFID-браслети. За допомогою браслетів дорослі завжди можуть визначити місцезнаходження своєї дитини. Крім того, в браслеті ніхто з відвідувачів не вийде з парку. Ми гарантуємо, що діти не зможуть пройти і залишитися непоміченими. Браслет може зняти тільки наш співробітник з допомогою спеціального пристрою.

Ваша безпека – завдання №1 для нас. Тому в центрі, крім RFID-браслетів, діє багаторівнева система захисту:

✔ Територію Кідландії патрулюють співробітники служби охорони. Також вони контролюють вхід і вихід з парку;

✔ Спеціально навчений персонал нашого ігрового центру стежить за ситуацією на майданчиках і в будівлях за допомогою камер. Ведеться відеозапис;

✔ Діти до 6-ти років і у віці 6-ти включно, а також діти, чий зріст менше 1м 20см, можуть потрапити в Кідландію і перебувати на її території тільки в супроводі дорослих;

✔ Діти старше 7-ми років, чий зріст вище 1м 20см можуть перебувати на території розважального центру без супроводу дорослих. Дорослі можуть вийти за межі Кідландії (не стосується дорослих, які супроводжують дитину с особливими потребами). При цьому RFID-браслет знімається тільки після повернення, під час виходу з парку разом з дитиною.

 

Вартість квитків

Вартість квитків в центр професій для дітей варіюється від 128 грн за дорослого та 200 грн за дитину. Діють знижки на вхідні квитки для іменинників, на сімейне відвідування парку, є акційні пропозиції - інформацію про тарифи ви можете подивитися на нашому сайті.

Ми чекаємо вас! Наша команда постійно працює над підвищенням рівня обслуговування і введенням нових ігрових сценаріїв. Ми уважні до відгуків наших гостей, продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися для вас!

Якщо у вас залишилися питання - ви можете зателефонувати до нашої інформаційної служби: +38 096 350 20 13