Що таке Кідландія | Дитячий розважальний центр, ігровий комплекс професій у Києві Kidlandia | Розваги для дітей в Україні

Дитячий парк професій «Кідландія»: справжнє місто для маленьких мандрівників

Кідландія - найбільший в Києві дитячий парк професій, знаходиться на другому поверсі розважального центру «Блокбастер». Він дуже схожий на справжнє місто, але дорослі сюди можуть потрапити тільки в супроводі дітей.

У Кідландії 50 ігрових станцій. Кожна станція знайомить дітей з різними видами діяльності (близько 100 спеціальностей). Наші маленькі відвідувачі весело і з користю проведуть час, багато чому навчаться і збережуть яскраві, незабутні враження.

Є така країна - Кідландія

Подорож в інтерактивний парк професій починається з аеропорту - дітей чекає справжнісінький літак! Відвідувачі пройдуть зону реєстрації Сheck-in і вийдуть на території чарівної країни, де всім керують діти.

У Кідландії все, як у справжньому місті! Є поліцейська дільниця, салон краси, пожежна частина, аптека, супермаркет, театр, банк, детективне агентство і багато іншого. Тут зібрані кращі розваги в Києві для дітей. У нашому парку життя б'є ключем: маленькі пожежники поспішають на виклик, поліцейські патрулюють вулиці, лікарі і медсестри мчать на швидкій допомозі до хворого, на кожній ігровій станції кипить "робота".

Якщо ви не знаєте, куди піти в Києві з дітьми, де замовити дитячий День народження - приходьте в Кідландію! Дітям сподобається наш парк професій. Тут кожен зможе вибрати собі заняття до смаку і цікаво провести час.

Банк

Молочний завод «Яготинське для дітей»

Універсальна клініка «AMEDA»

Фітнес клуб

Супермаркет «Сільпо»

Салон краси

Кімната для малюків до 4-х років «Кідландік»

Поліція

Пожежна частина

Стоматологія

Телестудія «Кідландія ТV»

Радіостанція «Кідландія FM»

Своя економіка і валюта

У Кідландії діє особлива валюта - ланди. Її випускає банк Кідландії номіналом в 5, 10 і 20 ланд. Так, це розважальний дитячий центр, але в ньому є своя економіка. При купівлі дитячого квитка, дітям видають чек на 30 ланд. Після цього юні мандрівники йдуть в банк, відкривають рахунок і отримують ігрову карту. Вона потрібна для накопичення зароблених грошей і отримання відсотків за вкладом.
 
Бонусні 30 ланд дозволяють почати подорож і знайти роботу. В процесі гри діти заробляють гроші, які витрачають на розваги, купівлю сувенірів або іграшок в магазині, який знаходиться на території. Так наш ігровий комплекс для дітей допомагає навчитися приймати фінансові рішення.
 

Діти вчаться граючи

Кідландія - це не просто парк розваг. Діти не тільки розважаються, але ще отримують знання і набувають нові навички в ігровій формі:
 
► знайомляться з професіями;
 
► розвивають свої вміння та здібності;
 
навчаються правильно поводитися в різних ситуаціях (під час пожежі, в лікарні і т.д.);
 
► стають більш самостійними і відповідальними;
 
► вчаться заробляти і розподіляти фінанси;
 
► проявляють свої творчі таланти;
 
► розвивають смак і почуття стилю.
 
Навіть сором'язливі діти розкриваються в легкій, невимушеній атмосфері. Наші ігрові дитячі майданчики розташовують до спілкування, і кожна дитина у нас знайде нових друзів.
 

Дитячий розважальний центр

Від 0 до 4 років
 
На території нашого парку є простір і для самих маленьких гостей до 4-х років - «Кідландік». Тут тихо і комфортно, встановлений пеленальний столик, мами можуть погодувати малюків. Діткам від 3-х років можна в супроводі батьків відвідати школу моделей і заробити ланди (валюту нашого розважального центру).
 
Від 4 до 16 років
 
Діти старше 4-х років і підлітки до 16-ти років можуть відвідувати більшість ігрових станцій (в деяких є обмеження за віком). Батьки не зобов'язані постійно перебувати поруч з дитиною старше 6 років. Для дорослих на території парку є зона з безкоштовним Wi-Fi, кафе і ресторани.
 
Діти з обмеженими можливостями
 
Наші оператори пройшли курси по взаємодії з дітьми-інвалідами. Вони допоможуть дитині включитися в гру і на якийсь час забути про проблеми зі здоров'ям. Для таких діток ми пропонуємо знижку 50% на вхідний квиток.
 

Працюють професіонали

У Кідландії поруч з дітьми завжди знаходяться дорослі: адміністратори, аніматори або оператори ігрових станцій. Наш персонал бере участь в спеціальних тренінгах, всі проходять інструктаж з техніки безпеки. Також в нашому парку є фельдшер, який при необхідності, зможе надати медичну допомогу.
 
 
Турбота про ваш комфорт
 
Ваш комфорт для нас - одна з головних задач. Ми прагнемо зробити ваше перебування в Кідландії максимально приємним. На території нашого розважального центру знаходяться:
 
► Ресторани і кафе
 
► Зона відпочинку для дорослих з Wi-Fi
 
► Ігрова кімната для дітей до 4-х років
 
► Зона для новонароджених: місце для їх годування і сповивання
 
► Гардероб і камери схову
 
Безпека
 
Потрапити в Кідландію і вийти з неї можна тільки через зону контролю в нашому аеропорту. Тут на відвідувачів надягають RFID-браслети. За допомогою браслетів дорослі завжди можуть визначити місцезнаходження своєї дитини. Крім того, в браслеті ніхто з відвідувачів не вийде з парку. Ми гарантуємо, що діти не зможуть пройти і залишитися непоміченими. Браслет може зняти тільки наш співробітник з допомогою спеціального пристрою.
 
Ваша безпека - завдання №1 для нас. Тому в центрі, крім RFID-браслетів, діє багаторівнева система захисту:
 
Територію Кідландії патрулюють співробітники служби охорони. Також вони контролюють вхід і вихід з парку.
 
Спеціально навчений персонал нашого ігрового центру стежить за ситуацією на майданчиках і в будівлях за допомогою камер. Ведеться відеозапис.
 
Діти до 6-ти років і у віці 6-ти включно, а також діти, чий зріст менше 1 м 20 см, можуть потрапити в Кідландію і перебувати на її території тільки в супроводі дорослих.
 
Діти старше 7-ми років, чий зріст вище 1 м 20 см можуть перебувати на території розважального центру без супроводу дорослих. Дорослі можуть вийти за межі Кідландії (не стосується дорослих, які супроводжують дитину-інваліда). При цьому RFID-браслет знімається тільки після повернення, під час виходу з парку разом з дитиною.
 
Вартість квитків
 
Вартість квитків в центр професій для дітей варіюється від 95 до 259 грн. за людину. Ви можете перебувати на території Кідландії стільки, скільки захочеться в межах графіка роботи нашого центру. Діти до 4-х років проходять безкоштовно. Діють знижки на вхідні квитки для іменинників, на сімейне відвідування парку, є акційні пропозиції - інформацію про тарифи ви можете подивитися на нашому сайті.
 
Ми чекаємо вас! Наша команда постійно працює над підвищенням рівня обслуговування і введенням нових ігрових сценаріїв. Ми уважні до відгуків наших гостей, продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися для вас!
 
Наша адреса: м. Київ, пр-т Степана Бандери, 34-В, РЦ "БЛОКБАСТЕР", 2 поверх.
 
Якщо у вас залишилися питання - ви можете зателефонувати в наше довідкове бюро по телефону: +38 044 299 46 48