ТОП-10 найпопулярніших розваг у Кідландії

Найбільше на світі діти люблять розваги. Чи може робота бути розвагою? Чи можна розважаючись заробляти гроші? Одиниці дорослих ствердно дадуть відповідь на ці питання. А ось у дітей, відвідувачів дитячого розважального центру "Кідландія", це не викликає сумнівів. При самому величезному виборі професій є ті, що користуються більшою популярністю. Престижність спеціальностей в дитячому світі значно відрізняється від батьківських уявлень. Що потрібно знати про місто професій?

Є така робота - допомагати людям

1. Звуки сирени, червоний автомобіль, солідна форма. Коли в місті біда, першими на допомогу приходять пожежники. Хлопці на пожежній станції пройшли інструктаж. Вивчили засоби для пожежогасіння. Команда готова до бою.

2. Ходити з мамою в магазин, справа звична. А ось самостійні покупки в "Сільпо" - це пригода. А ще попрацювати справжнім касиром. Просканувати всі покупки, скористатися касовим апаратом. Тепер буде, про що поговорити з співробітниками дорослих магазинів.

3. З професією лікаря діти стикаються з перших днів життя. Сімейна клініка "Амедіа" дає можливість зсередини познайомитися з роботою лікарів. А справжні ЕКГ і УЗД-апарати призводять дітей в невимовний захват.

4. Закон і порядок - головні складові процвітання дитячого міста професій. Місто постійно патрулюється поліцейськими бригадами. Машини, сирени. Діти в формі завжди готові вирішити будь-яку проблему.

5. І знову сирени, і знову машини. Швидка допомога завжди напоготові. Юні лікарі готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Коли збуваються мрії

6. Стати справжньою моделлю - в Кідландії це не просто мрія. У продюсерському центрі "BABYPHOTOSTAR" навчать правильно підбирати вбрання, аксесуари, поєднувати кольори в одязі. І, звичайно ж, фантастичне дефіле.

ТОП-10 найпопулярніших розваг у Києві - Кідландія

7. Стати зіркою ефіру запросто на радіостанції "Кідландія FM" та телестудії "Кідландія TV". Діти познайомляться з професійним обладнанням. Вести передачу, читати текст з екрану, провести ток-шоу не складе особливих труднощів. І може стати початком зоряної кар'єри.

8. Цей літак. Просто побачити його - вже цікаво. Посидіти в салоні - удача. А влаштуватися в кабіні літака - просто фантастика! Сучасні симулятори дозволяють не просто подивитися по сторонам з крісла пілота, а зробити самостійно зліт і посадку.

9. Будмайданчик дуже цікава і весела станція. Тут є, де проявити себе майбутньому архітектору. Яскравий спецодяг, каски, майже справжні інструменти. Різнокольорові "цеглини" і нестримні політ фантазії.

10. У автомобільному центрі «Шкода» про автомобілі знають все. Правила техніки безпеки, пристрій автомобіля, власний дизайн машини - цього навчають тут. А ще, здав іспит, можна отримати права. Юні водії на барвистих болідах підкорюють автодром.

Важко вибирати з більш ніж ста професій. Кращий спосіб не помилитися - це вивчити кожну. "Кідландія" з радістю чекає ваших візитів.

Изображение: 
ТОП-10 найпопулярніших розваг у Києві - Кідландія