Випускний для дітей в Кідландії

У Кидландії завжди весело. А якщо ви вирішите замовити дітям випускний – це буде незабутня подія в їх житті! Ми підготували цікаві програми святкування. Дітям від 5-ти до 14-ти років сподобається таке завершення навчального року в нашому парку! Вас чекає розважальна програма, майстер-класи, розиграші та безліч дарунків від наших партнерів.

Випускний для дітей стає їх першою головною подією. Це чарівна атмосфера, зворушливі емоції. Батьки задаються метою створити свято, яке ніколи не забудеться і залишить в пам'яті безліч трепетних митей. У інтерактивному парку Кидландія випускний буде веселим і незабутнім.

Найцікавіший сценарій випускного

Ефектно і незабутньо відсвяткувати випуск з дитячого саду або початкової школи в Києві діти можуть в парку професій Кидландія. Розважальний проект пропонує цікаві шоу-програми, розроблені для випускних, які створять ідеальне свято дітям. Малечу чекають захоплюючі пригоди:

✔ забавні змагання;

✔ запаморочливі квести;

✔ яскраві шоу-програми;

✔ пісні;

✔ танці і, звичайно ж, веселість.

 

Програма на випускний в місті професій включає:

✔ урочисту частину;

✔ конкурси, розиграші;

✔ виступи випускників;

✔ поздоровлення;

✔ чаювання.

Занудьгувати дітям не дадуть професійні аніматори інтерактивного парку. Кидландія пропонує декілька програм проведення свят. Дорослі можуть підібрати програму згідно з інтересами і перевагами дітей. По Вашому бажанню, можна зберегти свято на фото і відео, замовивши професійну фото- і відеозйомку.

 

Як замовити випускний для дітей в Кидландії

Позитивні відгуки про нас підтверджують, що в Кидландії з величезною увагою і всією душею відносяться до своєї справи. Проведення випускних в парку приносить лише радість і дітям, і дорослим. Детальнішу інформацію можна отримати на головній сторінці сайту. Там же вказані і контакти Кидландії. Хай випускний для дітей принесе лише яскраві враження, і стане кращим кроком в наступний етап життя!