Закони

Кожен громадянин та відвідувач Кідландії, має дотримуватися її Законів.

 1. На території Кідландії кожна дитина зобов’язана грати, веселитися, дізнаватися багато нового і цікавого.
 2. Щоб потрапити до Кідландії, потрібно купити квиток в аеропорту «Кідландія Авіа», розташованому на другому поверсі РЦ «Блокбастер».
 3. На вході кожен відвідувач (і дорослий, і дитина) отримує браслет безпеки, щоб ніхто не загубився.
 4. Прибувши до Кідландії, насамперед потрібно відправитися до Банку, відкрити особистий рахунок, отримати пластикову картку і «стартовий капітал» – свої перші 30 ландів.
 5. Ланди – це внутрішня валюта Кідландії. Їх неможливо купити або обміняти, їх можна тільки заробити і отримати у Банку в якості «стартового капіталу».
 6. Ланди зберігаються в Банку й дійсні винятково на території Кідландії. Ланди не можна виносити за межі країни тому, перед тим, як залишити територію Кідландії, їх необхідно покласти на особистий рахунок у Банк.
 7. Ланди можна накопичувати на особистому рахунку в Банку, витрачати на розваги (дискотека, караоке, більярд, школа творчості, салон фокусника тощо) або на купівлю іграшок та сувенірів.
 8. Дитина може працювати на станціях, які обере сама або розпочати свою кар’єру у Кідландїї з відвідання Центру зайнятості, де їй допоможуть скласти резюме та порекомендують ті ігрові станції, які найбільше відповідають її інтересам та здібностям. Крім того, при роботі на рекомендованих станціях вперше після відвідання Центру зайнятості дитина отримує підвищену заробітну плату.
 9. Дорослі можуть спостерігати за діями своїх дітей, можуть залишати Кідландію, поки діти перебувають на її території (крім випадку, якщо дорослий супроводжує дитину віком до 6 років та/або меньше 120 см), або ж – приємно провести час у Кафе-лаунжі для батьків з безкоштовним wi-fi.
 10. Супровід дітей до 6 років та/або менше 120 см дорослими обов’язковий протягом усього часу їхнього перебування на території Кідландії.
 11. Дорослий може залишити територію Кідландії тимчасово протягом періоду перебування дитини у Кідландії (крім випадку, якщо він є єдиним супроводжуючим дитини віком до 6 років та/або зростом до 120 см), при цьому на руці дорослого залишається браслет, який він обов’зково повинен повернути.
 12. Дорослі, які прийшли в Кідландію з дитиною віком від 6 років та/або зростом вище 120 см. можуть залишити територію розважальної зони без дитини При цьому, якщо дорослий має намір залишити Кідландію тимчасово він залишається з браслетом, якщо ж планує завершити сеанс свого перебування у Кідланії – браслет знімається співробітниками Кідландії.
 13. У випадку, якщо хтось із групи дорослих, що прийшли до Кідландії разом з дитиною з будь-яких причин не поверне браслет, то останньому з супроводжуючих дитину дорослих доведеться сплатити його вартість.
 14. Відвідавши Кідландію кожна дитина стає громадянином цієї країни.
 15. Громадянином Кідландії може бути кожна дитина віком до 16 років включно.
 16. Дорослі можуть потрапити на територію Кідландії тільки в супроводі дитини.
 17. Кожна дитина віком від 6 до 16 років (включно), яка відвідала Кідландію не менше ніж три рази, може отримати паспорт громадянина Кідландії. Паспорт можна отримати в Паспортному Відділі, розташованому у Міліції.
 18. Громадяни Кідландії – це активні та креативні діти, які прагнуть дізнаватися багато нового, весело проводячи час зі своїми друзями.
 19. Бути громадянином Кідландії – означає дотримуватися головних Законів, поважати цінності дитячої країни, багато мріяти і прагнути змінити світ на краще.